Kontakt: (+48) 512 087 287
eMail : office@unilight.com.pl

o nas -profil aluminiowy do taśmy led

Wiemy jak ważna jest optymalizacja oświetlenia w przestrzeni zarówno domowej jak i w komercyjnej, na przykład u nas w pracy. Każdy z nas rozumie że oświetlenie pełni kluczową rolę nie tylko w projektowaniu wnętrz ale również odpowiada za jego funkcjonalny aspekt.

Co odróżnia nas od innych? Posiadamy profile aluminiowe dostępne od ręki – Klient może poznać profil aluminiowy zobaczony w internecie i porównać go na żywo. Nasza ekspozycja pozwala na to by stanąć oko w oko z efektem jaki daje dane połączenie.

Gdzie kupić profile aluminiowe? Tylko u nas.

Jak zamontować profil aluminiowy? Odpowiemy na każde nurtujące pytanie. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwoliło na wykonanie wielu spersonalizowanych aranżacji. Wychodzimy z założenia, że najbardziej wymagający klient jest najbardziej wartościowym dla wzrostu naszego doświadczenia w tej dziedzinie. Zadowolenie jakie towarzyszy przy oddaniu projektu dla wykonawcy nie umywa się ze szczęściem naszych Klientów jaki wywołuje efekt końcowy.Tak innowacyjne rozwiązania jakie daje zastosowanie profili aluminiowych pozwala na przygotowanie projektu indywidualnie dopasowanego pod zapotrzebowanie Klienta. W naszym salonie posiadamy wiele katalogów, co pomoże Państwu w podjęciu decyzji czy wizualizacji proponowanych przez nas rozwiązań. Współpracujemy tylko z pionierami w tej gałęzi branży oświetleniowej – takimi jak Lumines, TechLight oraz Topmet.

Jak ciąć profile aluminiowe? Odpowiedź nie jest potrzebna ponieważ oferujemy usługę przycięcia profili pod zapotrzebowanie Klienta.

Gdzie dostać trzy metrowe profile aluminiowe konstrukcyjne ? Właśnie u nas – większość modeli posiadamy od ręki.

Czterometrowe profile ? Pod zamówienie klienta jesteśmy w stanie przygotować również takie trudnodostępne elementy . Oferujemy kompleksową obsługę od doradztwa po komplementację zamówienia.

w podsumowaniu Nasz showroom znajduje się przy Alei Krakowskiej 44 w Jankach, pod Warszawą.